YALE הינה חלק מהתאגיד הבינלאומי  NACCO MATERIAL HANDLING GROUP) NACCO) המעצבת, מפתחת, מייצרת ומוכרת מגוון רחב של מלגזות תחת המותג YALE.
כמובילה בתחום מלגזות הרמה, YALE מציעה יתרונות רבים לכל מגוון האפשרויות ולכל מגוון המלגזות.
הייחודית של YALE באה לידי ביטוי בשילוב מצוינות המוצר, עם מחויבות ללקוח.
 
ייבוא מלגזות YALE  החל בשנת 1951 על ידי חברת מכשירי תנועה ומאז נמכרו אלפי מלגזות לשוק המקומי, דבר  שחיזק  את הקשר בין חברת  YALE העולמית לבין מכשירי תנועה.
 
כנציגה של YALE בישראל מספקת מכשירי תנועה ללקוחותיה מגוון שירותים מתקדם: מכירת מלגזות חדשות, השכרת מלגזות, ליסינג תפעולי ואפשרויות מימון ייחודיות.
מכשירי תנועה נאמנה ללקוחותיה, לומדת את צרכי הלקוח בקפדנות רבה וזאת על מנת לספק שירות אישי  ומקצועי ברמה גבוהה ובאופן מיידי ומהיר.
 
במוסך המרכזי של מלגזות YALE, שהינו המשוכלל והמתקדם ביותר בישראל, עומד לרשות הלקוח צוות מיומן ומקצועי ביותר, בעל נסיון של שנים ארוכות בתחום תחזוקת מלגזות YALE.
מחסן החלפים מצויד בכל הפריטים הנדרשים ומסוגל לספק ללקוח חלפים באופן מיידי וללא שיהוי.
צוות הטכנאים של YALE מיומן במתן שירות מיידי, פתרונות טכניים, תמיכה ותחזוקה, דבר המאפשר ללקוח להמשיך לנוע הלאה.
 
חברת מכשירי תנועה ומכוניות הוסמכה על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן איכות ארגונית 9001;2000 ISO (אשר החליף את תקן 9002ISO שהיה נהוג בחברה עד 2004). תקן זה הוא תנאי לקבלת הסמכה כספק למשרדי הממשלה.
 
לא בכדי לקוחות מכשירי תנועה שומרים על נאמנות לחברה ולמותג YALE וחוזרים ומחדשים את רכישת המלגזות שלהם בהתאם להתקדמות השוק ולצרכים שלהם.
 
 
מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ
 
מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ הוקמה בשנת 2004 לאחר פיצול חברת מכשירי תנועה בע"מ, שהוקמה בשנת 1949. בעלי המניות שלה עם היווסדה היו צבי נטע וקרן בוקסנבאום נטע, אולם תוך זמן קצר הצטרף אליהם מר ארנון מילצ'ן (באמצעות חברת מילצ'ן תקשורת בע"מ) אשר רכש 50% ממניות החברה. 
 
מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ עוסקת כיום בייבוא, שיווק והפצה של כלי רכב, חלקי חילוף ואביזרים לרכב, ציוד מכני-הנדסי, אחזקה וניהול לציי רכב, שירותים פיננסיים ותחבורה ציבורית. החברה הינה בעלת זכויות הייבוא והשיווק הבלעדיות בארץ של מכוניות מתוצרת Chrysler, Dodge, Jeep, Suzuki, מלגזות Yale, צמיגים ומוצרי גומי מתוצרת Bridgestone  ו–  Firestone וציוד מכני כבד מתוצרת Komatsu. כמו כן היא היבואן הבלעדי של מכוניות Porsche  אשר מופצות ע"י חברת הבת מכוניות ספורט ישראל בע"מ.
בנוסף מספקת החברה שירותי אחזקה וניהול לציי רכב, בעיקר לחברות ליסינג.
 
מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ מפעילה מרכז לוגיסטי הכולל מחסני ערובה (בונדד) לכלי רכב, מתקן להכנה ומסירה של כלי רכב, מכון רישוי מוסמך, מוסך למלגזות וציוד מכני כבד ומחסני חלפים. המרכז ממוקם בפארק התעשייה ראם (ליד צומת ראם ובקרבת נמל אשדוד) ושטחו כ-44 דונם. מרכז ההכנה למסירה הוא בין המשוכללים והמודרניים ביותר בישראל.
 
החברה הוסמכה בשנת 2004 על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן איכות ארגונית 9001;2000 ISO (אשר החליף את תקן 9002ISO  שהיה נהוג בחברה עד 2004). תקן זה הוא תנאי לקבלת הסמכה כספק למשרדי הממשלה.

מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ היא חברה דינמית הנשענת על מסורת מפוארת של שירות ואיכות. מסורת זו נשמרת ומתפתחת על ידי האנשים העומדים מאחורי השם – עובדיה הנאמנים והמסורים של החברה. על כן חרטה החברה על דגלה את הסיסמא מכשירי תנועה – מכונית טובה מבית טוב.

אודות מכשירי תנועה
פעילותה של חברת מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ כוללת גם את חברות הבת:
 
מ.ס.י מכוניות ספורט לישראל בע"מ
החברה משווקת מכוניות מתוצרת PORSCHE. מכשירי תנועה מחזיקה 50% ממניות החברה (בשותפות עם חב' ירח מתוק). לאחרונה הקימה החברה את "מרכז פורשה" החדש בפתח תקוה אשר מבוסס על תפיסת שירות חדשנית ומרכז תחת קורת גג אחת אולם תצוגה מפואר, משרדי הנהלה, מוסך וחלפים.
 
מתיב סוכנות לביטוח בע"מ
סוכנות ביטוח ומימון המתמחה במגוון רחב של סוגי ביטוח. נוסדה בשנת 1969. החברה מעסיקה 12 עובדים  ומתמחה בעיקר בביטוחי רכב.
 
מוטו פרטס בע"מ
החברה נוסדה בשנת 1961 ונרכשה ע"י מכשירי תנועה בע"מ בשנת 1961. החברה מייבאת ומשווקת חלקי חילוף ואביזרים לכלי רכב מכל הסוגים ונחשבת לאחת החברות הגדולות בענף. לחברה כ– 30 ספקים בחו"ל והיא מספקת חלפים לכ- 500 חנויות ומוסכים בארץ. החברה מעסיקה כיום 26 עובדים וברשותה מחסנים בתל אביב ובפארק ראם, בשטח כולל של 2000 מ"ר.
 
מטרופולין תחבורה ציבורית בע"מ
מטרופולין תחבורה ציבורית בע"מ הוקמה בשנת 2000 במטרה ליטול חלק פעיל בתהליך פתיחת שוק התחבורה הציבורית בישראל לתחרות. החברה מחזיקה בזכיון להפעלת תשעה קוי אוטובוס ציבוריים במרחב בין תל אביב ובאר שבע, לאחר שזכתה במכרז שפרסמה המדינה במסגרת תהליך הפרטת התחבורה הציבורית. לצורך זה מפעילה החברה כ– 80 אוטובוסים, מהם 40 בבעלותה. מכשירי תנועה מחזיקה ב– 35% ממניות החברה (שותפות עם החברות תור בוס בע"מ ואתגל החזקות בע"מ).
 
מטרודן בע"מ
מטרודן באר שבע הוקמה בשנת 2003 על ידי נהור נתיבי תחבורה בע"מ (חברת בת של דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ), קבוצת תור בוס, קבוצת מכשירי תנועה ואתגל אחזקות במטרה ליטול חלק פעיל בתהליך פתיחת שוק התחבורה הציבורית בישראל לתחרות. מכשירי תנועה מחזיקה בכ– 20% ממניות החברה. החל מחודש דצמבר 2003 מטרודן מחזיקה בזכיון להפעלת קווי התחבורה העירוניים בבאר שבע. החברה מפעילה  כ- 90 אוטובוסים ב- 19 קווים, המשרתים מליוני נוסעים בחודש. מאחורי בעלי החברה עומדות עשרות שנות נסיון בתפעול אוטובוסים, והיא מעסיקה נהגים מנוסים ומיומנים, אשר עברו תהליכי מיון והכשרה קפדניים, ומיישמת נהלי ניהול ובקרה מתקדמים.
 

Yale ©2005   |   תנאי שימוש Created by Publicis Webimage